Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Przegląd folii na telefon marki Devia

2022-12-20
Przegląd folii na telefon marki Devia

Jeśli chcesz ochronić swój telefon komórkowy przed zarysowaniami, postaw na montaż folii hydrożelowej. Na rynku można znaleźć różne akcesoria, które pozwolą utrzymać urządzenie w idealnym stanie przez lata. Poznaj korzyści wynikające z inwestycji w nie oraz szczegółowe wskazówki dotyczące ich instalacji. 

Jakie są rodzaje szkieł i folii na telefon? 

Zapewne wszyscy, którzy interesują się technologią, słyszeli o tak zwanych szkłach hartowanych, które idealnie sprawdzą się do ochrony przedniej części telefonu komórkowego. Wraz z rozwojem producenci postawili również na tak zwane folie hydrożelowe

W zależności od tego, jakie są twoje wymagania, warto rozważyć różne opcje zabezpieczania smartfona, tak aby jego użytkowanie było nadal wygodne i bezstresowe.

Korzyści wynikające z zastosowania folii hydrożelowej Devia

Jedną z najważniejszych kwestii, jaką możesz zyskać inwestując w folię hydrożelową na telefon Devia jest fakt idealnej ochrony aż po same brzegi aparatu. Jest ona tak skonstruowana, że dopasowując ją do swojego modelu, zabezpieczy cały ekran. 

Istotną korzyścią dla użytkownika jest też fakt, że nie zmienia ona komfortu przy korzystaniu z telefonu, ani intensywności wyświetlanych kolorów. Co ciekawe, montaż folii hydrożelowej jest prosty, więc każdy bez problemu sobie z tym poradzi w domowym zaciszu. 

Nie wszyscy może są świadomi, że tego typu folia na telefon od marki Devia charakteryzuje się samoregeneracją. Z czasem niewielkie rysy na niej znikają, przez to, że powłoka się na nowo rekonstruuje. 

Jak zamontować hydrożelową folię na telefon?

Kupując nowe szkło hartowane na telefon, wskazówki dotyczące montażu zawsze można znaleźć w instrukcji dołączonej do opakowania. Jednakże, jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z nowoczesną wersją hydrożelowej folii Devia, należy zwrócić szczególną uwagę na to, aby:

  • ekran przed założeniem warstwy ochronnej był dobrze wyczyszczony i odtłuszczony,
  • użyć pomocniczego narzędzia,
  • stosować zdecydowane ruchy przy zakładaniu,
  • usunąć wszystkie pęcherzyki powietrza, które mogą czasami powstać.

Idealny stan telefonu nawet po latach użytkowania

Przez to, że hydrożelowa folia na telefon jest na tyle cienka i niewidoczna, nie zmienia ona wyglądu aparatu. Nosząc ją przez cały okres posiadania smartfona, po latach można nadal zachwycać się jego idealnym stanem. Zainwestuj już dzisiaj i przekonaj się, ile możesz zyskać! 

Inne akcesoria do telefonu, które również go ochronią, a także zwiększą jego komfort użytkowania w podróży to: 

pixel