Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szkło hartowane iPhone 12 Pro - Folia ochronna hydrożelowa

( ilość produktów: 17 )

Ochrona ekranu Twojego telefonu jest bardzo ważna — dlatego potrzebne Ci szkło hartowane iPhone 12 Pro. Idealnie dopasowane będzie doskonale chronić tę wrażliwą powierzchnię przed stłuczeniem. Ogromne znaczenie ma dobranie go do modelu telefonu, jaki posiadasz. Polecamy więc wybierać jedynie szkiełka, które są dedykowane dla Twojego iPhone 12 Pro. Wówczas masz pewność, że przy właściwym nałożeniu będzie skutecznie spełniać swoją funkcję. 

Szkło iPhone 12 Pro ? na co zwrócić uwagę?

Dostępnych jest wiele wariantów szkiełek i folii o właściwościach ochronnych dla ekranu. Producenci oceniają poziom ich skuteczności, a także wskazują, jak gruba będzie ich warstwa na powierzchni ekranu. To bardzo ważne z uwagi na jego czułość. Jeśli jednak szkiełko ma przynieść rezultat, to musi być przede wszystkim dobrze naklejone. Zadanie to wymaga dokładności i precyzji. Jeśli masz obawy, czy Ci się powiedzie, a nie chcesz go zniszczyć, to możesz udać się do serwisu, gdzie założą Twoje szkło iPhone 12 Pro. Nie będzie to bardzo kosztowne. A może dać Ci pewność, że jest idealnie nałożone. 

Jak nakłada się szkiełko hartowane?

Szkło na telefon musi być idealnie naklejone. Należy rozpocząć od dokładnego umycia rąk. Następnie przygotowujemy ekran. Należy odtłuścić go załączoną do zestawu chusteczką nasączoną alkoholem, a następnie drugą wytrzeć do sucha. Z szybki zdejmujemy folię zabezpieczającą, od strony, którą będzie przylegało do ekranu. Następnie ostrożnie nakładamy folie, dopasowując ją. Gdy przylgnie, zdejmujemy drugie zabezpieczenie i załączonym kartonikiem lub kawałkiem plastiku wygładzamy całość, usuwając pęcherzyki powietrza. 

Akcesoria do telefonu dla Ciebie

W naszym sklepie znajdziesz różne akcesoria do telefonów. Część z nich sprzyja jego zabezpieczaniu, tak jak etui, które możesz dobrać do swoich indywidualnych preferencji. Znajdziesz je w wielu kolorach i wzorach. Będziesz mieć więc możliwość wyrażenia również siebie w ten prosty sposób. Inne akcesoria mogą ułatwiać Ci korzystanie ze smartfona. Z pewnością warto wybrać takie, dzięki którym w razie upadku nie zostanie on uszkodzony, ale np. ringi pomagają unikać upadków. Wszystko więc zależy od Ciebie i tego, czego oczekujesz od akcesoriów, które wybierasz. 

Szkiełko hartowane do iPhone 12 Pro to dziś element wręcz obowiązkowy. Dlatego, jeśli jeszcze go nie masz, musisz to jak najszybciej naprawić. Bez takiego stosunkowo prostego zabezpieczenia łatwo o stłuczenie ekranu i konieczność kosztownej naprawy. Jeśli wolisz takich sytuacji unikać, już dziś zamów szybkę, która dokładnie ochroni ekran Twojego telefonu.  

pixel