Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szkło hartowane iPhone 12 Mini - Folia ochronna hydrożelowa

( ilość produktów: 13 )

Szukasz skutecznego zabezpieczenia ekranu telefonu? Potrzebne Ci szkło hartowane iPhone 12 mini. Dzięki niemu Twój smartfon będzie lepiej chroniony w razie upadku. Jego zastosowanie sprawia, że znacząco spada ryzyko pęknięcia ekranu, co jest jednym z największych problemów dla właścicieli nowoczesnych telefonów. Pamiętaj, że szkiełko musi być idealnie dopasowane o modelu, jaki posiadasz. Dlatego polecamy wybierać jedynie takie, dedykowane dla Twojego iPhone 12 mini. Wówczas masz pewność, że będzie ono doskonale spełniać swoją funkcję. 

Szkło iPhone 12 mini ? jak wybrać zabezpieczenie?

Szkło na telefon dostępne jest w wielu różnych wariantach. Producenci sprawdzają poziom jego skuteczności, a także wskazują na grubość, która jest istotna w kontekście czułości ekranu. Najważniejsza zasada dotyczy jednak dobrania szkła do iPhone 12 mini, czyli do modelu telefonu, jaki posiadasz. Kolejną ważną kwestią jest jego dokładne przyklejenie. Tu potrzeba nieco precyzji, więc nie każdy dobrze radzi sobie z tym zadaniem. Jednak można powierzyć je specjalistom w serwisie, gdzie założą Twoje szkło iPhone 12 mini. Wówczas będziesz mieć pewność, że doskonale chroni ono ekran Twojego telefonu. 

Jak nakleja się szkło na telefon?

Tu liczy się dokładność. Przede wszystkim należy dokładnie umyć ręce i wytrzeć do sucha. Kolejnym krokiem jest przygotowanie ekranu. Odtłuszcza się go z zastosowaniem specjalnej nasączonej alkoholem chusteczki, która znajduje się w zestawie. Druga natomiast służy do jego wytarcia do sucha. Gdy nie ma już żadnych zanieczyszczeń, można zdjąć folię ochroną ze szkiełka i przyłożyć je do ekranu, tak aby do niego przylgnęło. Następnie zdjąć drugą folię ochronną i specjalnym przyrządem z zestawu wygładzić całość i pozbyć się pęcherzyków powietrza. Należy również uważać, aby nie dotykać palcami klejącej strony szkiełka, aby go nie zanieczyszczać. 

Akcesoria do telefonów, których potrzebujesz

W naszym sklepie dostępne są liczne akcesoria do telefonów. Możesz je odpowiednio dobierać do swoich potrzeb i oczekiwań. Przydatne może okazać się etui, które również stanowi ważną cześć ochrony telefonu w razie upadku. Ich wybór jest bardzo szeroki, dzięki czemu możesz zdecydować się na takie, które idealnie pasuje do Twojej osobowości i będzie Ci się podobać. Inne akcesoria mogą ułatwiać korzystanie z telefonu na co dzień. Doskonałym przykładem są ringi, które mogą pomóc uniknąć upadku telefonu, gdyż będzie on zaczepiony do Twojego palca. Możesz również zdecydować się na specjalne podstawki, dzięki którym będzie on stabilnie stać na biurku w czasie pracy.

pixel