Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szkło hartowane Realme 8 Pro

( ilość produktów: 9 )

Chcesz zabezpieczyć swój smartfon przed zarysowaniem lub zbiciem ekranu? Zaopatrz się w szkło hartowane Realme 8 Pro i nie obawiaj się tego, że Twój telefon nieoczekiwanie wysunie się z Twojej dłoni i rozbije na twardej posadzce. Korzystanie ze smartfona niezabezpieczonego przez szkło hartowane, folię hydrożelową czy etui nie jest najlepszym pomysłem. Dlatego większość osób po zakupie nowego telefonu od razu wyposaża go w niezbędne akcesoria, które zagwarantują mu bezpieczeństwo. Zdecyduj się już dziś na szkło hartowane Realme 8 Pro i swobodnie korzystaj ze smartfona!

Szkło hartowane Realme 8 Pro ? chroń skutecznie swój smartfon!

Rysy na telefonie, które zmniejszają przyjemność korzystania ze smartfona, nie muszą być Twoim problemem. Wystarczy, że zaopatrzysz się w szkło hartowane Realme 8 Pro oferowane w sklepie online Electio. Jego cena jest bardzo niska, szczególnie w porównaniu z ewentualnym kosztem zakupu nowego smartfona. Nie ma więc niczego zaskakującego w tym, że wiele osób szkło hartowane Realme 8 Pro traktuje jako konieczny dodatek do swojego smartfona. Tego rodzaju zabezpieczenie komórki okazuje się szczególnie niezbędne w przypadku osób korzystających z telefonu w trakcie uprawiania sportu ? biegania, jazdy rowerem, wspinaczki górskiej. Komórka jest wówczas bardziej narażona na upadek, zarysowanie ekranu, a nawet rozbicie. Szkło hartowane Realme 8 Pro ochrania komórkę przed zadrapaniem i uszkodzeniami mechanicznymi. W trakcie niefortunnego, silnego uderzenia o twardy przedmiot, podłogę czy chodnik szkło hartowane pęknie, pozostając jednak na swoim miejscu. Dzięki temu ekran telefonu nie ulegnie zarysowaniu lub ? co gorsza ? zbiciu. 

Szkło hartowane Realme 8 Pro ? właściwości

Szkło hartowane Realme 8 Pro jest całkowicie przezroczyste i zachowuje wysoką czułość na dotyk. W związku z tym nie musisz obawiać się tego, że zaburzy w jakiś sposób korzystanie z telefonu. Dzięki doskonałej twardości ochroni komórkę. Jego powłoka oleofobowa zaś zagwarantuje odporność na zabrudzenia i odciski palców. Grubość szkła hartowanego Realme 8 Pro wynosi tylko 0,3 mm, w związku z tym produkt nie zmieni wyglądu telefonu. Szkło doskonale przylega do ekranu komórki ? nie gromadzi się pod nim brud i kurz ani też nie tworzą się pęcherzyki powietrza. Zaokrąglone brzegi szkła pozwalają w pełni bezpiecznie korzystać z komórki.

Jeśli szkło na telefon to niejedyny produkt, którego potrzebujesz, zobacz także inne niezbędne akcesoria do telefonów proponowane przez Electio. Sprawdź m.in. etui, które występują w rozmaitych wzorach i skutecznie ochronią smartfon przed rozbiciem. 

pixel