Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szkło hartowane Samsung A52

( ilość produktów: 9 )

Szukasz odpowiedniej ochrony dla swojego smartfona i planujesz dobrze zabezpieczyć ekran i obudowę przed uszkodzeniami? Szkło hartowane Samsung A52 jest jedną ze skuteczniejszych metod na przedłużenie funkcjonalności, dobrego wyglądu i żywotności ekranu przedniego oraz delikatnej obudowy Twojego smartfona. Co więcej, szkło naklejone na obudowę pozostaje subtelne i niemal niewidoczne. Dzięki temu nie wpływa negatywnie na estetykę smartfona. Jeżeli jesteś właścicielem modelu Samsung A52, szkło hartowane z naszego sklepu dobrze ochroni go przed matowieniem, zarysowaniami, uszkodzeniami mechanicznymi, pęknięciem itp. Sprawdź nasze propozycje - poza kompatybilnym z modelem Twojego smartfona szkłem hartowanym, kupisz tutaj również folie - antybakteryjną, prywatyzującą itp. Zapraszamy do zakupów!

Do czego służy szkło hartowane Samsung A52?

Szkło hartowane do Samsung A52 z oferty naszego sklepu internetowego jest trwałe i mocne nie bez powodu. Jego wyjątkowe właściwości są efektem specjalistycznego procesu nazywanego hartowaniem. Polega on na poddawaniu szkła naprzemiennym niskim i wysokim temperaturom. Dzięki temu powstaje bezpieczne, odporne na nacisk i urazy mechaniczne szkło - bardzo chętnie wykorzystywane we współczesnym budownictwie.

Właśnie taki materiał może teraz chronić Twojego smartfona! Szkło hartowane Samsung A52 ochroni Twój telefon przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi powstałymi na skutek upadku lub bezpośredniego oddziaływania twardych elementów na obudowę.

Szkło hartowane Samsung A52 - profesjonalna ochrona obudowy

Szkło hartowane Samsung A52 z naszej oferty jest jednym z tańszych i jednocześnie najlepszych sposobów ochrony Twojego smartfona. Naklejone na obudowę jest dla niej bezpieczne, a jego niezwykłe właściwości znacznie redukują ryzyko uszkodzeń mechanicznych. Tak zabezpieczony telefon możesz swobodnie zmieścić do dedykowanego etui.

Z uwagi na to, że wymiana pękniętego wyświetlacza lub obudowy wiąże się z dość dużym wydatkiem. zakup skutecznego szkła hartowanego do Samsunga A52 jest strategicznym krokiem do uniknięcia kosztownych napraw.

Jeżeli masz telefon Samsung A52 szkło hartowane może nie być jednym z produktów, jakich możesz potrzebować. Sprawdź również inne akcesoria do telefonów, które prezentujemy w naszej ofercie. Proponujemy również kompatybilne z Twoim modele smartfona etui i odporne na uszkodzenia szkło na telefon. Zapraszamy do zakupów!

pixel