Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szkło hartowane iPhone SE 2020 - Folia ochronna hydrożelowa

( ilość produktów: 9 )

Wyświetlacz to podstawowy element każdego telefonu. Dlatego trzeba go odpowiednio zabezpieczyć. Szkło hartowane iPhone se 2020 skutecznie chroni ekran zarówno przed uszkodzeniami, jak i śladami powstającymi na skutek normalnego i codziennego użytkowania. Ponadto, nawet gdy dojdzie do stłuczenia, to szkło ochronne przyjmie na siebie znaczną część siły uderzenia. To minimalizuje ryzyko poważnych uszkodzeń ekranu. A wymiana szybki zabezpieczającej jest tańsza niż zmiana ekranu urządzenia.

Szkło hartowane iphone se 2020 - jak wybrać odpowiednie?

Szkło hartowane na iPhone SE 2020 powinno być łatwe w montażu. Dzięki temu będziesz w stanie je aplikować samodzielnie. Istotna jest także twardość. Najlepszym wyborem jest 9h, to obecnie najbardziej wytrzymałe powłoki na rynku, które skutecznie zabezpieczają wyświetlacz przed zarysowaniami.

Szkło iPhone Se 2020 powinno w zestawie posiadać także wszystkie akcesoria niezbędne do montażu m.in. ściereczki do dezynfekcji powierzchni.

A może folia hydrożelowa na iPhone SE 2020?

Alternatywą dla szkła ochronnego jest folia na smartfon. Jeśli chcesz zabezpieczyć ekran przed upadkiem, to folia ochronna jest doskonałą alternatywą.

Zapewnia ona wysoki poziom ochrony, jednak jest bardziej podatna na zarysowania m.in. kluczy. Z pewnością charakteryzuje się lepszym wyglądem. Klasyczne szkło hartowane do iPhone SE 2020 rzuca się w oczy, natomiast folia hydrożelowa jest niemal niewidoczna. To dobra opcja dla osób, które szukają produktów premium i na pierwszym miejscu stawiają wygląd.

Dlatego, żeby dobrać odpowiednie szkło hartowane na iPhone SE 2020 lub folie trzeba przede wszystkim poznać swoje oczekiwania i zastanowić się co dla Ciebie jest najważniejsze. 

Szkła hartowane do iPhone SE 2020 i inne akcesoria

Nasz sklep posiada w swojej ofercie różne akcesoria do telefonów. Jeśli zależy Ci na ochronie swojego smartfona, to nie wystarczy Ci szybka ochronna. Bardzo przydatne jest także etui iphone se 2020.

Posiadamy zróżnicowaną ofertę. Dzięki temu znajdziesz szkła hartowane do telefonów różnych marek i modeli. Również posiadacze apple iPhone mogą spać spokojnie - oferujemy produkty także do starszych modeli, takich jak iPhone 8 Plus, czy nawet iPhone 7.

Oferujemy tylko asortyment najwyższej jakości. Jeśli chcesz zadbać o swój smartfon, to zapoznaj się z naszą ofertą. 

pixel