Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szkło hartowane MI 11 Lite

( ilość produktów: 6 )

Doskonałą ochronę dla ekranu może zapewnić szkło hartowane MI 11 Lite, które dopasowuje się idealnie do szybki telefonu. Tego typu element zapewnia skuteczne zabezpieczenie przed różnego rodzaju uszkodzenia telefonu - w tym również upadkiem z naprawdę dużej wysokości.

MI 11 Lite - szkło hartowane

Dostępne w naszym sklepie szkło hartowane tworzone jest wyłącznie z trwałych materiałów, które odporne są na wiele różnych niepożądanych czynników. Szybka taka nie ulega łatwo pęknięciu ani zarysowaniu, dzięki czemu doskonale będzie chroniła ekran naszego smartfona. Korzystanie ze szkła hartowanego umożliwia przede wszystkim możliwość posiadania takiego telefonu przez naprawdę długi czas - i to bez awarii. Szkło na telefon MI 11 Lite nie kosztuje wcale dużo, a zapewnia doskonałą ochronę przed różnego rodzaju zarysowaniami czy upadkiem z dużej wysokości.

Wymiana oryginalnej szybki z telefonu, która uległa zniszczeniu, jest zazwyczaj bardzo kosztowna. Części do tego smartfona są dość drogie, a do tego należy również opłacić ich wymianę. Znacznie korzystniejszym - również pod względem cenowym rozwiązaniem, jest zakup profesjonalnej szybki do telefonu. Akcesoria do telefonów tego typu dostępne są w przystępnej cenie, a co ważniejsze - element ten można założyć samemu.

Szkło hartowane do telefonu - właściwości

Zakup szkła hartowanego to idealne rozwiązanie dla każdego, komu zależy na tym, by jego telefon prezentował się doskonale bez względu na okoliczności. Szybka jest odpowiednio gruba oraz idealnie dopasowuje się do ekranu telefonu, zatem nie ma możliwości, by został on w jakiś sposób uszkodzony.

Sprzedawane przez nas szybki dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych oraz rodzajach. Szczególną popularnością cieszy się w tym momencie szybka prywatyzująca, czyli taka, która zapobiega czytaniu treści telefonu przez osoby trzecie. Mechanizm taki sprawia, że stojące obok nas osoby widzą jedynie czarny ekran, podczas gdy my - jako bezpośredni użytkownik, możemy swobodnie odczytywać zaadresowane do nas wiadomości.

Nasz sklep z akcesoriami do telefonu proponuje również wysokiej jakości etui. Takie elementy dostępne w różnych wzorach i wariantach kolorystycznych. Łatwo zatem znaleźć takie, które doskonale wpasuje się w nasz styl. Etui to jednak nie tylko ładny dodatek do stylizacji - element taki doskonale zabezpiecza tył naszego telefonu przed zabrudzeniami bądź też różnego rodzaju zarysowaniami. Zakup taki z pewnością zadowoli każdego użytkownika smartfonu - bez względu na jego markę!

pixel