Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szkło hartowane Realme C21Y

( ilość produktów: 3 )

Szkło hartowane Realme C21Y to jeden z produktów, które znajdziesz w sklepie online Electio. Jeśli szukasz praktycznych i estetycznych akcesoriów mających zabezpieczyć ekran Twojego telefonu przed zniszczeniem, sprawdź oferowane produkty. Polecamy zarówno szkło hartowane Realme C21Y, jak i folię hydrożelową oraz etui o różnych kolorach i wzorach. Z tego rodzaju wyposażeniem nie musisz martwić się o zarysowanie ekranu smartfona czy jego rozbicie się podczas upadku na twardą powierzchnię. Poczuj komfort i swobodę w trakcie korzystania z telefonu – zainwestuj w wytrzymałe szkło ochronne Realme C21Y!

Szkło hartowane C21Y ? troska o bezpieczeństwo smartfona

Szkło hartowane Realme C21Y to niezbędny produkt, jeśli chcesz zadbać o to, by na ekranie smartfona nie pojawiły się jakiekolwiek mniejsze lub większe rysy i pęknięcia. W trakcie uderzenia komórki szkło pęknie, ale zarazem pozostanie na swoim miejscu. Dzięki temu ekran nie ulegnie żadnemu uszkodzeniu. Szkło hartowane Realme C21Y charakteryzuje się całkowitą przezroczystością, doskonałą twardością i czułością na dotyk. Nie wpływa negatywnie na komfort korzystania z telefonu. Na szkło ochronne Realme C21Y warto się zdecydować w przypadku, gdy zdarza Ci się nosić telefon w torbie, w której jednocześnie przechowujesz jakieś ostrzejsze przedmioty, takie jak np. klucz. Mogą one bowiem przypadkowo zarysować ekran smartfona. Podobnie jeśli uprawiasz sport, korzystając jednocześnie z telefonu, dobrze jest zabezpieczyć smartfon przed mniejszym lub większym uszkodzeniem. Podczas jazdy rowerem, biegu czy wspinania się po górach wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do upadku smartfona na twardą powierzchnię. Chcąc więc zabezpieczyć telefon przed zarysowaniem czy zbiciem ekranu, koniecznie wyposaż go w szkło hartowane lub folię hydrożelową oraz etui. 

Szkło hartowane Realme C21Y ? niezbędny produkt

Szkło hartowane Realme C21Y zagwarantuje swobodę w trakcie korzystania ze smartfona. Bez niego Twój telefon w każdej chwili może ulec większemu lub mniejszemu uszkodzeniu. Folia ochronna na telefon i szkło hartowane Realme C21Y należą do niezwykle często wybieranych przez użytkowników smartfonów akcesoriów. Wiele osób nie potrafi wyobrazić sobie codziennego dzwonienia, pisania wiadomości czy przeglądania treści na telefonie bez uprzedniego wyposażenia go w szkło lub folię ochronną.

Szkło hartowane Realme C21Y oraz inne akcesoria do telefonów czekają na Twój wybór w sklepie online Electio. Jeśli chcesz w pełni ochronić swój smartfon przed zarysowaniem bądź zniszczeniem, zobacz nie tylko szkło na telefon, lecz także solidnie wykonane i estetyczne etui.

pixel