Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szkło hartowane Realme 8

( ilość produktów: 9 )

Szkło hartowane Realme 8 skutecznie ochroni ekran Twojego telefonu przed zarysowaniem lub nawet rozbiciem podczas jego przypadkowego upadku na chodnik. W sklepie internetowym Electio znajdziesz doskonałe szkła hartowane, folie hydrożelowe i inne niezbędne akcesoria do telefonów. Jeśli więc potrzebujesz mniej lub bardziej niezbędnych dodatków do swojej komórki, zobacz nasze propozycje i wybierz najbardziej odpowiednie dla siebie. Szkło hartowane Realme 8 i inne produkty zatroszczą się o bezpieczeństwo sprzętu, zwiększą wygodę korzystania z niego oraz jego funkcjonalność. 

Szkło hartowane Realme 8? zadbaj o bezpieczeństwo smartfona!

Nieestetyczne, a co gorsza, utrudniające korzystanie z telefonu, rysy na ekranie? Dzięki szkłu hartowanemu nie będziesz mieć takiego problemu. Dla zwiększenia bezpieczeństwa komórki polecamy także zaopatrzenie się w etui, które zazwyczaj ochrania tył telefonu. Zarówno szkło, jak i etui należą do produktów bardzo często wybieranych przez użytkowników smartfonów. Po zakupie nowego telefonu wiele osób wręcz nie wyobraża sobie korzystania z niego bez zabezpieczenia go w odpowiedni sposób przed zniszczeniem. Ty także wybierz szkło hartowane Realme 8 spośród naszych propozycji i zapewnij sobie poczucie spokoju o telefon podczas dzwonienia, SMS-owania i przeglądania treści internetowych. Szkło zabezpieczy ekran przed zarysowaniem kluczami znajdującymi się w torebce lub plecaku oraz zbiciem szybki w trakcie upadku na podłogę bądź chodnik. 

Szkło hartowane Realme 8? doskonała jakość 

Polecamy m.in. szkło hartowane o doskonałej twardości wynoszącej 9 H. Produkt nie tylko skutecznie ochroni ekran telefonu, lecz także zamaskuje powstałe uprzednio rysy na komórce oraz zagwarantuje jej odporność na odciski palców i tłuszcz. Szkło hartowane Realme 8 cechuje się wytrzymałością, mimo że jest bardzo cienkie ? jego grubość wynosi jedynie 0,3 mm. Nie musisz więc obawiać się tego, że pogrubi smartfon. Pod naklejonym na ekran szkłem nie gromadzi się brud i kurz ani nie pojawiają się bąbelki powietrza, ponieważ doskonale przylega ono do ekranu. Właściwości dotykowe telefonu oraz przezroczystość ekranu ze szkłem hartowanym również pozostają zachowane. Polecamy także szkło z funkcją prywatyzującą, która zapewnia prywatność w trakcie korzystania z telefonu np. w trakcie jazdy autobusem. 

Zakup smartfona wiąże się często z całkiem sporym wydatkiem. Dlatego lepiej nie oszczędzać na bezpieczeństwie telefonu, ale ochronić go przed zniszczeniem z pomocą szkła hartowanego Realme 8, folii hydrożelowej i etui. W końcu koszt zakupu nowego smartfona znacznie przewyższa cenę tych akcesoriów.

Electio to miejsce, gdzie proponujemy akcesoria do telefonów, które pełnią funkcje praktyczne (szkło na telefon bez wątpienia należy do takich produktów), a także estetyczne (etui nie tylko ochrania komórkę, lecz także wpływa na jej design). Wybierz już dziś najlepsze w swoim przypadku produkty!

pixel