Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etui iPhone 13 MagSafe - Case, Obudowa, Pokrowiec

( ilość produktów: 199 )

Szukasz etui iPhone 13, które ochroni Twój smartfon przed zniszczeniem w trakcie upadku na podłogę lub chodnik? Zobacz obudowy dostępne w naszym sklepie Electio! Etui na iPhone 13 to zabezpieczenie telefonu, które idealnie dopasowuje się do danego modelu sprzętu. Poza obudową zaopatrz się w szkło lub folię ochronną, dzięki którym Twój smartfon zyska pełną ochronę – również przed zarysowaniem, np. podczas przechowywania go w torebce lub plecaku. Etui iPhone 13 nie tylko zapewni bezpieczeństwo komórce. Zagwarantuje jej również bardziej indywidualny design oraz zwiększy wygodę korzystania z telefonu.

Etui na iPhone 13 ? niepowtarzalny wygląd smartfona

W Electio znajdziesz mnóstwo etui na iPhone 13 w różnorakich kolorach. Jeśli lubisz bardziej minimalistyczne wersje obudowy, możesz zdecydować się np. na elegancki i lekki case w czarnym kolorze, elastyczny i transparentny lub jasnoszary z uchwytem na palec. Wśród naszych propozycji znalazły się też bardziej urozmaicone wersje, takie jak modne i różowe etui na iPhone 13 z kawałkami złota czy case z rysunkiem różnokolorowych kwadratów. Możesz także wybrać obudowę z motywem:

 • palmy,
 • trójkątów,
 • kwiatów,
 • dinozaura,
 • pandy,
 • kotów,
 • jednorożców,
 • astronauty,
 • pawich piór,
 • serc,
 • kosmosu,
 • księżyca,
 • motyli,
 • akwareli.

Wybór etui na iPhone 13 jest bardzo bogaty, więc z pewnością znajdziesz najbardziej odpowiadającą Ci obudowę. W trakcie zakupów pamiętaj, by w pierwszej kolejności wziąć pod uwagę funkcję ochrony telefonu.

Etui iPhone13 ? dodatkowe funkcje

Proponowane w Electio etui na iPhone 13 posiadają dostosowane do danego modelu wycięcia na porty. Zapewniają one bezproblemowy dostęp do bocznych klawiszy, złącz, aparatu i głośnika. Jedno z etui iPhone 13 ma też podwyższone i wzmocnione ranty, inne zaś ? zapobiegające efektowi pocenia się nakładki. Bez względu na to, jaki model obudowy wybierzesz, masz pewność, że będzie on pasować do Twojego telefonu. Dzięki takiemu dokładnemu dopasowaniu etui iPhone13 komórce niestraszny będzie nieprzewidziany upadek z większej wysokości na twardą podłogę lub chodnik.

Etui na iPhone 13 ? interesujące modele

Wśród etui iPhone 13 są dostępne różnorodne modele. Polecamy m.in. obudowę Rugged Armor stworzoną z wysokojakościowych materiałów, takich jak termopoliuretan i poliwęglan, przez firmę Spigen. To etui na iPhone 13 zagwarantuje niezwykle dużą odporność telefonu podczas upadków. Obudowa Rugged Armor amortyzuje sprzęt, cechuje się ergonomicznym kształtem, lekkością i trwałością. Oferujemy także etui iPhone 13 Ultra Hybrid. Dzięki precyzyjnemu dopasowaniu do telefonu umożliwia ono bezprzewodowe ładowanie komórki. Poza tym etui na iPhone 13 Ultra Hybrid ma delikatnie podniesioną obudowę wokół ekranu i aparatu, co dodatkowo zabezpiecza telefon przed uszkodzeniem w trakcie upadku oraz przed zarysowaniami. O doskonałej ochronie, jaką zapewnia etui iPhone 13 Ultra Hybrid, świadczą jego pozytywnie zakończone testy sprawnościowe na upadek i nadany obudowie certyfikat wojskowy. Polecamy również wytrzymałe i eleganckie etui na iPhone 13 z uchwytem na palec, który stabilizuje telefon w dłoni podczas przeglądania treści. Osobom poszukującym "niewidocznej" i niezmieniającej wyglądu smartfona obudowy może przypaść do gustu transparentne etui iPhone 13 Slim 1 lub 2 mm.

Zobacz również inne akcesoria do telefonów, które zagwarantują ochronę i niepowtarzalny design Twojej komórce. Do zabezpieczenia sprzętu przydadzą się nie tylko etui, lecz także szkła na telefony oraz folie hydrożelowe.

pixel