Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szkło hartowane iPhone 12 - Folia ochronna hydrożelowa

( ilość produktów: 17 )

Jeśli szukasz sposobów, aby skutecznie ochronić ekran Twojego telefonu przed stłuczeniem, to potrzebne Ci szkło hartowane iPhone 12. W razie przypadkowego upadku będzie on zabezpieczony przed uszkodzeniem. Musisz pamiętać, że szkiełko powinno być idealnie dopasowane do modelu telefonu. Dlatego koniecznie wybieraj tylko te, dedykowane dla Twojego iPhona 12. Odpowiednia troska o tą, szczególnie delikatną powierzchnię sprawi, że telefon będzie Ci służył zdecydowanie dłużej i pozostanie w idealnym stanie. Ekran będzie pozbawiony zarysowań i gładki jak w dniu zakupu. 

Szkło iPhone 12 - jakie wybrać?

Na rynku dostępne są różne wersje szkiełek na ekrany o urozmaiconych właściwościach. Producenci oceniają również poziom ich skuteczności i grubość na ekranie. Na tej podstawie możesz dobrać najlepsze i najbardziej komfortowe dla Ciebie szkło na telefon. Warto jednak również wiedzieć, że w przypadku tego zabezpieczenia szczególnie ważne jest idealne założenie/naklejenie go na ekran. Dlatego, jeśli masz obawy co do swoich zdolności manualnych, to Twoje szkło iPhone 12 może założyć specjalista w serwisie. Z pewnością nie będzie to kosztowne, a pomoże uniknąć np. zniszczenia szkiełka, co również może się zdarzyć. 

Jakich jeszcze zabezpieczeń potrzebujesz do swojego telefonu?

W naszym sklepie znajdziesz liczne akcesoria do telefonów, które podobnie jak szkło hartowane do iPhone 12, będą służyć zabezpieczaniu smartfona. Ponadto proponujemy również takie, które ułatwią korzystanie z tego urządzenia. Jednym z ważniejszych elementów jest dopasowane do modelu telefonu etui. Dzięki niemu obudowa nie ulegnie uszkodzeniu, jeśli telefon przypadkowo upadnie. Co więcej, można wybrać takie idealnie dopasowane do siebie, bo wybór w tej kategorii jest bardzo szeroki. 

Co musisz wiedzieć o naklejaniu szkła hartowanego?

Jak już wspomnieliśmy, jest to zadanie, które wymaga sporej dokładności. Przede wszystkim powinno się przed rozpoczęciem działania umyć ręce. W opakowaniu znajduje się specjalna chusteczka nasączona alkoholem, która umożliwia odtłuszczenie ekranu i druga do wytarcia do sucha. W ten sposób będzie on idealnie przygotowany do nałożenia szkiełka. Następnie należy zdjąć z niego jedną z folii zabezpieczających ? tę, zasłaniającą stronę, która będzie przylegać do ekranu. Gdy cała folia będzie przylegać można zdjąć drugie zabezpieczenie. Całość trzeba wygładzić i usunąć pęcherzyki powietrza. Najczęściej w zestawie znajduje się w tym celu rodzaj przyrządu z kartonu lub plastiku, którym ostatecznie dopasujemy szkiełko do powierzchni.

pixel