Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szkło hartowane iPhone 11 - Folia ochronna hydrożelowa

( ilość produktów: 21 )

Aby ochronić ekran Twojego telefonu potrzebne Ci szkło hartowane do iPhone 11. Dzięki temu sprytnemu rozwiązaniu nie musisz się martwić, że w czasie niefortunnego upadku zbije się wyświetlacz. Taka naprawa lub wymiana jest zwykle kosztowna, więc dobrze zrobić wszystko, aby jej uniknąć. Dobierz szkło do iPhone 11, czyli odpowiednie, dla Twojego modelu smartfona. Tylko takie idealnie pokryje i zabezpieczy tę wrażliwą powierzchnię. 

Szkło iPhone 11 - jakie wybrać?

Jeśli szukasz szkła do iPhone 11, to z pewnością spotkasz się z wieloma wariantami. Musisz ocenić ich parametry i skuteczność. Jest ona zwykle wskazywana przez producenta, podobnie jak grubość. Ponadto o wielu najpopularniejszych szkłach do iPhone 11 znajdziesz również opinie osób, które z niego korzystają. Kluczowe znaczenie będzie jednak miało to, aby zostało ono dokładnie przyklejone. Musi idealnie pokryć ekran. Jest to bardzo precyzyjne zadanie. Możesz poprosić o jego wykonanie kogoś znajomego lub udać się do serwisu, gdzie zostanie idealnie założone szkło hartowane iPhone 11.

Jak zakłada się szkło hartowane do iPhone 11?

Zakładając szkło iPhone 11, wiele uwagi należy poświęcić dokładnemu oczyszczeniu kranu. Nie mogą na nim pozostać absolutnie żadne zanieczyszczenia. Wykonuje się to czystymi dłońmi z wykorzystaniem specjalnej chusteczki nasączonej alkoholem. W kolejnym kroku ekran powinien być dokładnie wytarty do sucha. W dalszych postępujemy zgodnie z instrukcją producenta ? zdejmując odpowiednio zabezpieczenia i przyciskając folię do ekranu. Konieczne jest również usunięcie wszelkich pęcherzyków powietrza. Dobrze nałożona folia będzie chronić ekran przed stłuczeniem i zarysowaniem. Dzięki temu nawet po miesiącach użytkowania nie będzie na nim absolutnie żadnych śladów. Szkło na telefon jest więc elementem obowiązkowym.

Zadbaj o swój telefon i wybierz niezbędne akcesoria

Ważnym uzupełnieniem dla szkiełka będzie etui na telefon iPhone 11. Możesz wybrać takie, które będzie idealnie wpisywać się w Twój codzienny styl. Pasować do Twojej aktywności i upodobań. Zdecyduj się również na inne akcesoria do telefonów, które sprawią, że korzystanie z niego będzie wygodniejsze. Sprawdź koniecznie propozycje, jakie dostępne są w naszym sklepie i postaw na to, co będzie dla Ciebie najbardziej przydatne. 

Smartfony są nam obecnie niezbędne. Płacimy nimi, mamy w nich dokumenty i wiele aplikacji niezbędnych w codziennym życiu. Dlatego zastosowanie odpowiednich zabezpieczeń jest koniecznością, której nie powinno się unikać. Oczywiście niektórzy stwierdzą, że telefon ładniej wygląda bez. Jednak dzięki ochronie, dłużej będzie taki piękny.

pixel