Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szkło hartowane Vivo Y70

( ilość produktów: 5 )

Interesuje Cię szkło hartowane VIVO Y70? W takim razie sprawdź ofertę naszego sklepu online Electio! Oferujemy szkła i folie, które nadają się do ochrony przed porysowaniem i zniszczeniem smartfonów różnych marek. Zabezpieczą nie tylko ekran telefonu, lecz także smartwatcha, aparatu fotograficznego czy tabletu. Ponadto szkło hartowane VIVO Y70 nie zmieni fabrycznego designu komórki, ponieważ jest bardzo cienkie. Nie obawiaj się nagłego uszkodzenia telefonu – zdecyduj się na produkt, który zapewni mu bezpieczeństwo w trakcie upadku na chodnik czy podłogę!

Szkło hartowane VIVO Y70 ? dlaczego jest konieczne?

Szkło hartowane i folia hydrożelowa należą do popularnych akcesoriów do smartfonów. Nie ma w tym niczego zaskakującego ? w końcu nikt nie chce, by ekran jego telefonu został zarysowany czy zniszczony. W porównaniu z kosztami zakupu nowego smartfona cena szkła i folii jest bardzo niska. W Electio proponujemy szkło hartowane VIVO Y70, które cechuje twardość i wytrzymałość, a zarazem niewielka grubość. Dzięki temu masz pewność, że produkt ochroni Twój telefon, nie zmieniając jednocześnie jego designu. Szkło hartowane to niemal konieczny dodatek do telefonu w przypadku osób, które nie korzystają ze smartfona w etui czy uprawiają sport. Pozbawienie komórki jakiejkolwiek ochrony nie należy do rozsądnych pomysłów. Prędzej czy później telefon może zostać zarysowany przez klucze znajdujące się razem z nim w torbie lub upaść na twardą powierzchnię chodnika i się rozbić. Szkło hartowane VIVO Y70 zabezpieczy ekran smartfona przed zadrapaniem, zarysowaniem i mechanicznym uszkodzeniem. Dzięki całkowitej przezroczystości i doskonałej czułości na dotyk nie zakłóci przeglądania treści na smartfonie. 

Szkło hartowane VIVO Y70 ? dodatkowe funkcje

Oferujemy różne modele folii i szkieł na ekran telefonu. Polecamy m.in. te z funkcją prywatyzującą, która zapewnia prywatność podczas przeglądania treści, minimalizując kąt widzenia z boku. Oferujemy też model z dodatkową ochroną antybakteryjną oraz gwarantujący matowy ekran. Szkła hartowane VIVO Y70 wyróżniają się właściwościami samoregeneracyjnymi. Oznacza to, że dzięki ich działaniu ewentualne mikrorysy znikają z ekranu. Szkło jest też w stanie wypełnić i usztywnić mikrorysy powstałe przed jego założeniem. Produkt warto wybrać również ze względu na posiadaną przez niego powłokę oleofobową zabezpieczającą ekran przed odciskami palców. 

Zanim zdecydujesz na złożenie zamówienia, zobacz też inne akcesoria do telefonów proponowane w naszym sklepie internetowym. Do ochrony smartfona przyda Ci się nie tylko szkło na telefon i folia hydrożelowa, lecz także etui.

pixel