Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szkło hartowane Realme C21

( ilość produktów: 8 )

Chcesz ochronić swój telefon i planujesz w związku z tym zaopatrzyć się w szkło hartowane Realme C21? Zobacz więc propozycje sklepu online Electio i zdecyduj się na najbardziej odpowiedni produkt dla siebie. Wielu użytkowników smartfonów nie wyobraża sobie korzystania z telefonu bez zabezpieczenia go z pomocą etui, szkła lub folii. Dlatego tego rodzaju akcesoria są nieustannie bardzo popularne. Wybierz już dziś szkło hartowane Realme C21 i nie martw się o to, że ekran Twojego telefonu ulegnie nieestetycznemu zarysowaniu lub nawet rozbiciu na podłodze z płytek czy chodniku.

Szkło hartowane Realme C21 ? skuteczna ochrona ekranu telefonu

Etui zazwyczaj ochrania wyłącznie tył smartfona. Chcąc zabezpieczyć ekran, musisz więc zdecydować się na szkło hartowane Realme C21 lub folię hydrożelową. Osoby, które regularnie uprawiają sport, np. biegają, jeżdżą rowerem czy wspinają się po górach, oraz korzystają podczas treningu ze smartfona, powinny szczególnie zwrócić uwagę na ochronę telefonu. Nie tylko jednak w przypadku sportowców telefon jest narażony na zniszczenie. Tak naprawdę wystarczy schować komórkę do torby, w której znajduje się jakiś ostro zakończony przedmiot, np. klucze. Wówczas ekran telefonu może niestety ulec zarysowaniu. Dlatego jeśli chcesz uniknąć tego typu niekomfortowych sytuacji, wybierz szkło hartowane Realme C21 i ochroń ekran swojej komórki. 

Szkło hartowane Realme C21 ? ekran pozbawiony rys i odcisków palców

Polecamy rozmaite folie oraz szkła, które szybko i bez większych problemów przykleisz do ekranu komórki, by go skutecznie chronić. Szkło hartowane Realme C21 charakteryzuje się m.in. właściwościami samoregeneracyjnymi ? dzięki jego działaniu mikrorysy znikają z ekranu. Szkło usztywnia także powstałe jeszcze przed jego zastosowaniem rysy, nie pozwalając im się powiększyć. Możesz wybrać szkło hartowane Realme C21 z funkcją prywatyzującą, czyli gwarantującą prywatność w trakcie przeglądania treści np. w autobusie. Polecamy także model z dodatkową ochroną antybakteryjną lub zapewniający matowy ekran. Warto też wiedzieć, że szkło hartowane posiada powłokę oleofobową, która ochrania ekran przed odciskami palców. 

Szkło hartowane Realme C21 zabezpieczy Twój smartfon przed zadrapaniem i uszkodzeniem mechanicznym. W trakcie uderzenia, np. o chodnik, ekran nie zostanie zbity. Szkło hartowane oferowane w Electio jest całkowicie przezroczyste, odpowiednio czułe na dotyk i wytrzymałe. Polecamy jego wybór każdej osobie, która chce efektywnie zabezpieczyć telefon przed zniszczeniem.

Jeśli pragniesz jak najlepiej ochronić swój smartfon, zobacz także inne akcesoria do telefonów proponowane w sklepie online Electio. Polecamy zarówno folię hydrożelową i szkło na telefon, jak i etui, które dodatkowo sprawi, że Twój smartfon będzie prezentował się estetycznie. 

pixel