Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szkła hartowane i folie hydrożelowe

( ilość produktów: 437 )

Zdarzyło Ci się zarysować ekran Twojego smartfona? Jeśli tak, z pewnością dobrze wiesz, że wymiana wyświetlacza wiąże się z dość sporymi kosztami. Jeśli nie chcesz obciążać się niepotrzebnymi, dodatkowymi wydatkami w przyszłości, już teraz zainwestuj w solidną ochronę urządzenia – folie hydrożelowe na telefon. Dobrą opcją jest też szkło hartowane na telefon zabezpieczy ekran nie tylko przed drobnymi rysami czy zabrudzeniami, ale pozwoli uniknąć tzw. “pajęczynki” - czyli rozbicia ekranu podczas ewentualnego upadku. 

Szkło hartowane

Jakie są zalety szkieł na telefony? Szkła na telefon z oferty Electio charakteryzują się transparentnością na poziomie 99%, co sprawia, że możemy cieszyć się intensywnymi kolorami na wyświetlaczu w niemal niezmienionym wyglądzie. Szkła hartowane na telefon dostępne w naszym sklepie są bardzo cienkie, tworzą praktycznie niewidzialną barierę, która ? choć w zasadzie niewidoczna ? dba o to, by ekran wyglądał jak nowy nawet przy intensywnym użytkowaniu smartfona. To właśnie funkcja zabezpieczająca jest główną zaletą szkieł. To akcesoria do telefonów, bez których trudno się obejść.

Co to znaczy, że szkło jest hartowane? Charakteryzuje się ono wysoką sprężystością oraz wytrzymałością mechaniczną i termiczną. W przeciwieństwie do zwykłego szkła nie tłucze się i nie rozpada na drobne kawałki. Jest więc idealnym materiałem służącym do ochrony delikatnych powierzchni, takich jak wyświetlacze smartfonów.

Folia hydrożelowa (kauczukowa)

Innym materiałem, który dobrze zabezpieczy Twój telefon, jest folia hydrożelowa, zwana też często folią kauczukową. Folie hydrożelowe charakteryzują się większą odpornością na pęknięcia niż zwykłe szkło ochronne, a podczas uderzeń nie rozpadają się na mniejsze kawałki. Podobnie jak szkło hartowane, folie hydrożelowe wiernie odtwarzają kolory wyświetlacza i dobrze sprawdzają się do telefonów o nieco zakrzywionym ekranie.

W ofercie sklepu Electio znajdziesz szkła na telefony dopasowane do różnych marek i modeli smartfonów. Posiadamy szkła dedykowane do urządzeń marek takich jak: Samsung, Xiaomi, iPhone czy Realme ? także dla najpopularniejszych modelach, jak Galaxy czy Redmi Note. Nasze szkła na telefony są idealnie dopasowane do wyświetlacza danego rodzaju telefonu, z wycięciami na aparat fotograficzny czy głośnik. 

Szkła hartowane do telefonów montuje się wyjątkowo łatwo ? w każdym zestawie znajdują się wszystkie elementy potrzebne do jego poprawnego przeprowadzenia, takie jak listki pozycjonujące. O ich długą żywotność zadbasz specjalnymi ściereczkami z mikrofibry i nasączonymi alkoholem, które również są dołączone do zestawu.

O swój smartfon najlepiej zadbasz, wybierając dodatkowo etui, które nada Twojemu urządzeniu klasy i niebanalnego wyglądu, a także zapewni ochronę przed upadkiem.

pixel