Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szkło hartowane Samsung S21

( ilość produktów: 7 )

Kto nigdy nie upuścił swojego smartfona, niech pierwszy rzuci kamieniem! Szkło hartowane Samsung S21 pomoże Ci zachować świetny stan wizualny i pełna funkcjonalność smartfona przez długi czas! Szkło hartowane naklejone na obudowę chroni ją przed zmatowieniem (powstałym na skutek wielu mikrozarysowań), uszkodzeniami mechanicznymi, a nawet przed pęknięciem wynikającym np. z upadku smartfona na ziemię! Jeżeli szukasz odpowiedniej i niedrogiej ochrony wyświetlacza i masz model Samsung S21, szkło hartowane z tej kategorii może okazać się najlepszym rozwiązaniem! Poza wysokiej jakości szkłem, w ofercie mamy również różnego rodzaju folie - antybakteryjną, prywatyzującą itp. Zachęcamy do zapoznania się z produktami z naszej oferty, dedykowanymi popularnemu modelowi Galaxy S21!

Do czego służy szkło hartowane Samsung S21?

Szkło hartowane do Samsung S21 ma za zadanie chronić telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi. Właściwości ochronne szkła hartowanego wynikają z procesów, jakimi poddawane jest szkło, zanim trafi na obudowę Twojego smartfona. Proces hartowania szkła polega na poddaniu go działaniu wysokich i niskich temperatur. Jego efektem jest niezwykle trwałe, odporne na nacisk i urazy mechaniczne tworzywo o wielu zastosowaniach! Ciekawostką jest to, że taki sam proces wykorzystywany jest przy hartowaniu szkła budowlanego, odpornego na ekstremalną siłę nacisku.

Szkło hartowane Samsung S21 ma zatem szansę chronić Twojego smartfona przed wieloma zagrożeniami, które czyhają na niego podczas codziennej, zwykłej eksploatacji.

Szkło hartowane Samsung S21 - świetna ochrona, estetyczne wykończenie

Chcesz dobrze ochronić ekran smartfona przed uszkodzeniami mechanicznymi i skutkami codziennej, zwykłej eksploatacji? Szkło hartowane Samsung S21 z naszej oferty naklejone na obudowę telefonu zapewni mu właściwą ochronę i jednocześnie nie ma negatywnego wpływu na jego funkcjonalność (np. reakcje działania ekranu dotykowego). Co więcej, szkło hartowane Samsung S21 jest bardzo subtelne i po nałożeniu na obudowę smartfona - niewidoczne. Telefon zabezpieczony szkłem możesz swobodnie zmieścić do dedykowanego etui.

Wybiegasz myślami w przyszłość? Już teraz zabezpiecz się przed wydatkami związanymi z wymianą zarysowanego lub pękniętego wyświetlacza. Inwestycja w niedrogie, ale solidne szkło hartowane do Samsunga S21 jest dobrym pomysłem na zmniejszenie ryzyka kosztownych napraw w przyszłości.

Jeżeli masz telefon Samsung S21 szkło hartowane z naszego sklepu może nie być jedynym akcesorium GSM, jakiego potrzebujesz. Dlatego zobacz również pozostałe akcesoria do telefonów z oferty. Mamy również pasujące do wielu modeli smartfonów etui i odporne na uszkodzenia mechaniczne szkło na telefon. Zachęcamy do udanych zakupów!

pixel