Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

TOP 5 Akcesoriów do iPhone

2022-04-13
TOP 5 Akcesoriów do iPhone

Jakie akcesoria do iPhone’a warto wybrać? W artykule polecamy etui na iPhone’a, szkło hartowane, ładowarki, kable i uchwyty. To nie tylko praktyczne i niezbędne dodatki, lecz także produkty o konkretnym designie. Wybierz więc takie, które najlepiej współgrają z Twoim gustem!

Etui na iPhone’a

Chcesz długo cieszyć się korzystaniem ze swojego nowego smartfona? W takim razie przyda Ci się etui na iPhone’a. Zabezpieczy ono telefon przed zniszczeniem w trakcie niefortunnego upadku na twardą powierzchnię. Z etui na iPhone’a skorzystasz ze komórki w dowolnym miejscu bez strachu o to, że nagle smartfon wypadnie Ci z dłoni i roztrzaska np. na chodniku. W Electio znajdziesz etui na telefony o różnorodnych wzorach. Minimalistom polecamy transparentny i niepogrubiający telefonu case. W ofercie posiadamy też etui na iPhone’a dla osób, które wyjątkowo boją się upadku telefonu podczas przeglądania treści. W takiej sytuacji warto zaopatrzyć się w stylowy case z praktycznym uchwytem na palec.

Szkło hartowane na iPhone’a

Etui na iPhone’a nie wystarczy, by w pełni zabezpieczyć telefon przed zniszczeniem. Czego jeszcze potrzebujesz? Przede wszystkim dobierz właściwe szkło hartowane na iPhone’a lub folię ochronną. Te akcesoria ochronią ekran telefonu przed zarysowaniem ostrym przedmiotem, np. kluczykami, w plecaku lub torebce. W Electio polecamy m.in. twarde, odporne na odciski palców i zapewniające przejrzysty obraz szkło hartowane na iPhone’a.

Ładowarki do iPhone’a

Kolejnym niezbędnym dodatkiem są ładowarki do iPhone’a. Tym bardziej że Apple nie załącza ich do zestawu. W naszym sklepie online oferujemy m.in. mocne ładowarki do iPhone’a ze złączem USB typu C. Polecamy np. model Devia Smart PD 20W, do której stworzenia użyto solidnych materiałów. Dzięki temu ładowarka będzie Ci służyła przez lata.

Kable do iPhone’a

Inne akcesoria do telefonów, których potrzebuje Twój smartfon, to kable do iPhone’a. Co powinno cechować te produkty? Kable do iPhone’a muszą mieć złącze Lightening. Dobrze też zwrócić uwagę na ich producenta, by niewłaściwie dobranym – mało bezpiecznym i niewytrzymałym – dodatkiem nie zaszkodzić swojemu telefonowi. W Electio polecamy wygodny podczas codziennego użytkowania model Baseus Superior wyposażony w złącze Lighting i typu C. Możesz też zdecydować się na kable do iPhone’a Baseus Tungsten, które dzięki wzmocnionym złączom metalowym zapewniają bezpieczne korzystanie.

Uchwyty do iPhone’a

Uchwyty do iPhone’a przydadzą się np. podczas podróży samochodem lub rowerem. Trudno wyobrazić sobie bezpieczną jazdę bez odpowiednio zamontowanego smartfona. Do auta polecamy m.in. grawitacyjny uchwyt samochodowy do iPhone’a wykonany z trwałych materiałów. Na rower wybierz uchwyty do iPhone’a, które ochronią telefon podczas deszczu.

Skompletuj wszystkie wymienione akcesoria – etui, ładowarki, kable, szkła na telefony i uchwyty do iPhone’a – i ciesz się z bezproblemowego i bezpiecznego korzystania ze swojego telefonu!

pixel