Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Najpopularniejsze akcesoria do telefonu

2022-03-14
Najpopularniejsze akcesoria do telefonu

Chcesz poznać najpopularniejsze akcesoria do telefonu? W poniższym artykule przedstawiamy dodatki, za pomocą których zabezpieczysz swój smartfon przed uszkodzeniem, nadasz mu wyjątkowego designu oraz ułatwisz sobie korzystanie z komórki. Wybierz już dziś funkcjonalne akcesoria do telefonów!

Etui

Możliwe, że etui należy do najczęściej kupowanych akcesoriów do telefonu. Nie ma w tym niczego zaskakującego, ponieważ skutecznie ochrania komórkę przed nagłymi i niechcianymi uszkodzeniami. Dzięki etui nie musisz się obawiać, że Twój telefon ulegnie zniszczeniu podczas upadku na chodnik czy podłogę z płytek. Najpopularniejsze akcesoria do smartfonów, takie jak etui, zabezpieczą telefon przed zbiciem ekranu lub uszkodzeniem jakiejś kosztownej w trakcie naprawy części. W sklepie online Electio oferujemy etui służące ochronie komórek różnych firm, takich jak: Apple, Huawei, LG, Xiaomi, Samsung, Motorola czy Sony. Proponowane popularne akcesoria do smartfona występują w wielu interesujących kolorach i wzorach. Dzięki temu nie tylko ochraniają telefon, lecz także uprzyjemniają korzystanie ze sprzętu.

Szkła i folie ochronne

Najpopularniejsze akcesoria do telefonu to również szkła i folie ochronne. Jeśli nie chcesz, by Twój ekran porysował się lub uległ stłuczeniu, wybierz te dodatki. Samo etui może nie zapobiec przypadkowemu uszkodzeniu sprzętu w trakcie bardziej groźnego upadku. Ochronne szkła na telefony to popularne akcesoria do smartfona, ponieważ sprawdzą się również wtedy, gdy nosisz swój telefon w torebce lub plecaku razem z jakimikolwiek ostrzejszymi przedmiotami, np. kluczami. Ze względu na to, że wymiana zniszczonego szkła w komórce należy do kosztownych usług, warto wybrać popularne akcesoria do telefonów, jakimi są szkła. Ochronę przed zarysowaniem zapewniają również folie ochronne hydrożelowe. W sklepie Electio znajdziesz trzy rodzaje tego typu dodatków:

  • przezroczyste (klasyczne),
  • matowe, które zapobiegają pozostawianiu odcisków palców na ekranie,
  • prywatyzujące, czyli zapewniające prywatność podczas przeglądania treści.

Folie ochronne hydrożelowe nie tylko zabezpieczają telefon przed zarysowaniami, lecz także wypełniają mikrorysy na ekranie komórki i usztywniają je, by nie uległy powiększeniu. Nie zaskakuje więc to, że folie również należą do najpopularniejszych akcesoriów do smartfonów.

Ładowarka samochodowa

Niezbędnym w trakcie dalekich podróży dodatkiem do telefonu jest ładowarka samochodowa. Znajduje się ona wśród najpopularniejszych akcesoriów do smartfonów, ponieważ kierowcy nierzadko wykorzystują komórkę jako nawigację samochodową. W związku z tym bateria w telefonie bardzo szybko się rozładowuje. Oferowane obecnie na rynku ładowarki samochodowe mogą zasilić więcej niż jeden sprzęt. Warto więc zainwestować w model z choćby dwoma złączami USB.

Wymienione w artykule najpopularniejsze akcesoria do telefonu to nie wszystkie dodatki warte uwagi. Sprawdź również przewodowe i bezprzewodowe słuchawki, powerbanki czy uchwyty!

pixel