Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pancerne etui na telefon - jakie wybrać?

2022-07-04
Pancerne etui na telefon - jakie wybrać?

Pancerne etui na telefon jest jedną z lepszych i skuteczniejszych metod na ochronę Twojego smartfona. Najlepsza pancerna obudowa na telefon pomoże Ci w znacznym stopniu zredukować ryzyko pęknięcia wyświetlacza, a także ograniczyć uszkodzenia mechaniczne innych elementów smartfona np. obudowy. Czy wiesz jakie pancerne etui na telefon wybrać? Przeczytaj nasz artykuł! Dowiesz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze.

Pancerne etui – co to?

Czy warto kupić pancerne etui? Etui pancerne jest bardzo trwałe i nowoczesne. Za wysoką ochronę odpowiada niezwykle solidny i odporny na urazy mechaniczne materiał. Pancerne etui na telefon jest najczęściej wykonywane z ultralekkiego, lecz niezwykle trwałe poliwęglanu (TPU). Najlepsze modele będą miały poręczne, dodatkowe podgumowania poprawiające chwyt.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie pancernego etui?

Jakie najlepsze pancerne etui na telefon wybrać? Jednym z głównych kryteriów wyboru pancernego etui jest jego dopasowanie do modelu smartfona. Tylko prawidłowo przylegająca pancerna obudowa ma szansę odpowiednio zabezpieczać urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jest jeszcze jeden ważny powód, dla którego warto postawić na dedykowane marce i modelowi pancerne etui. Zalety dopasowania odnoszą się również do funkcjonalności. Pancerne etui dopasowane budową do określonego modelu smartfona ma również praktyczne otwory np. na slot ładowarki, czy przyciski głośności.

Z jakiego materiału powinno być wykonane najlepsze pancerne etui?

Najtrwalsza i najlepsza pancerna obudowa na telefon będzie wykonana z lekkiego poliwęglanu TPU lub tworzywa PC. Zaletami tego typu akcesoriów są jednak nie tylko trwałość, która przekłada się na najwyższą ochronę, ale czasami również na możliwość wyboru odpowiedniego motywu — wzoru na obudowie. Wybór pancernego etui możesz dopasować do własnych preferencji. Producenci profesjonalnych etui oferują je najczęściej w dwóch atrakcyjnych opcjach, jednak w przypadku produktów pancernych najczęściej mają one formę specjalnie zaprojektowanej nakładki, która nie tylko chroni tylną obudowę, lecz także ekran przed zarysowaniem (jest to możliwe dzięki wystającym rantom).

Pancerne etui na telefon jest świetnym uzupełnieniem innych form ochrony Twojego smartfona. Szkło ochronne i pancerne etui na telefon będą stanowić solidny duet chroniący Twoje urządzenie przed wieloma zagrożeniami. W naszej ofercie znajdziesz również inne akcesoria do telefonu, które sprawią, że korzystanie z telefonu będzie wygodniejsze i bezpieczniejsze. Na wakacje polecamy z kolei etui wodoodporne, które chroni smartfona przed szkodliwym działaniem wilgoci i wody.

pixel